Вчені розповіли, що коронавірус залишається на шкірі рук близько дев'яти годин. Це в чотири рази більше, ніж знаходження на шкірі вірусу грипу А.

Відповідне дослідження провела група фахівців з Медичного університету префектури Кіото в Японії. Медики відзначають, що ця інформація повинна змусити людей ретельніше і частіше мити руки з милом або обробляти їх антисептиком.

Розробка вакцини від коронавірусу
Розробка вакцини від коронавірусу

Як пише таблоїд Daily Mail, в лабораторії досліджували зразки людської шкіри для того, щоб не заразити добровольців. Клітини шкіри були змішані зі зразками COVID-19 і вірусу грипу А, який також поширюється повітряно-крапельним шляхом, при контакті з людьми.

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

У підсумку з'ясувалося, що вірус грипу живе на шкірі приблизно 1,8 години. COVID-19 же залишався на шкірі близько дев'яти годин, що в чотири рази більше часу находження там грипу. За словами вчених, віруси випарувалися зі зразків шкіри після обробки цих ділянок антисептичним розчином, що містить 80% спирту.

"Ці результати показують, що SARS-CoV-2 має помітно вищу стабільність на шкірі людини. При змішуванні зі слизом зі зразків верхніх дихальних шляхів коронавірус жив близько 11 годин у порівнянні з 1,69 години для вірусу грипу", – повідомили вчені. Висновок вчених

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"