Вірус Covid-19 має здатність проникати в очі і викликати серйозні ускладнення. Симптоматика багато в чому буде залежати від початкового стану здоров'я інфікованої людини.

Про це йдеться в статті лікарів товариства інфекційних хвороб Америки, пише MedicalХpress.

Науковці розглянули випадок пацієнтки з Китаю, у якої незабаром після одужання від коронавірусу розвинувся гострий напад глаукоми. У результаті в аналізах тканин її ока знайшли наявність SARS-CoV-2.

Коронавірус в Китаї
Коронавірус в Китаї

"Передбачалося, що очі можуть бути джерелом як "внутрішнього", так і "зовнішнього" нового коронавірусу"– - заявив доктор Аарон Глатт.

Популярні статті зараз

Вже не до Еллерта: виснажена "холостячка" Мішина поскаржилася на життя - "навіть немає часу поїсти"

"Погляд пониклий": сумна Каменських в тісному купальнику схвилювала шанувальників

Церковне свято 1 серпня: іменинники, прикмети і традиції дня

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

64-річну китаянку виписали з лікарні через 18 днів після надходження з діагнозом Covid-19 – її симптоми повністю зникли, а мазки з горла виявилися негативними. Проте, приблизно через тиждень жінка поскаржилася на біль і втрату зору спершу в одному, а потім і в іншому оці.

У своєму звіті доктор Ін Ян і його колеги з лікарні загального профілю в Ухані (Китай) зазначили, що пацієнтка знову потрапила в лікарню, де їй поставили діагноз гостра закритокутова глаукома і катаракта. Однак ліки не змогли знизити її внутрішньоочний тиск і лікарі змушені були прооперували її, взявши в процесі зразки тканин.

У підсумку аналіз показав, що SARS-CoV-2 проник в тканини ока китаянки. І хоча незрозуміло, як вірус потрапив туди, експерти вважають, що це підкреслює важливість захисту очей під час пандемії.

"Цей випадок є доказом того, що коронавірус може інфікувати не тільки дихальну систему, але і тканини ока."– - підкреслили вчені-медики.

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо