До основних симптомів коронавірусу відносять високу температуру, сильний кашель, втрату смаку і запаху. Проте є симптоми, які проявляються не у всіх, але вони також можуть означати те, що людина заразилася Covid-19.

Вчені з Королівського коледжу в Лондоні заявили, що симптоми коронавірусу можуть відрізнятися у дорослих і дітей.

Основними симптомами є сильна втома, біль у горлі, втрата апетиту і жар. Про інші симптоми, які з'являються не у всіх, пише видання The Sun.

Пандемія у світі, фото: кадр з відео
Пандемія у світі, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Vodafone, lifecell та Київстар: українців попередили, хто залишиться без мобільного зв'язку

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Нові симптоми коронавірусу: 

  1. Випадання волосся. Після перенесеного коронавірусу у деяких пацієнтів почали сильно випадати волосся. Лікарі це пов'язують не тільки з самою хворобою, але і з тим, що людина переживає дуже сильний стрес.
  2. Марення і замішання. Пацієнти скаржилися, що відчули такий стан після зараження. Як показують дослідження, у 36% пацієнтів з COVID-19 в Китаї були присутні ці симптоми.
  3. Кон'юнктивіт. Очі є ще одним місцем, через яке коронавірус може потрапити в організм. Сльози можуть тільки прискорити поширення інфекції і як показало дослідження Медичної школи Університету Джона Хопкінса, на цей симптом скаржилися багато пацієнтів.
  4. Розлад шлунка. Болі в животі при підвищеній температурі та кашлі стали також одним з найбільш відомих ознак COVID-19 ще навесні 2020 року. У людини часто виникають проблеми з травленням при коронавірусі.
  5. Шкірні висипання. Висипання незрозумілого походження вражає близько 9% пацієнтів з коронавірусом. Найчастіше висипання з'являються на пальцях рук чи ніг. Висип частіше зустрічається у дітей. У 21% пацієнтів висипка була єдиною ознакою інфікування, а хвороба була підтверджена за допомогою тесту.
  6. Головний біль. Супроводжує пацієнтів з коронавірусом в 62% випадків. Зазвичай разом з головним болем у хворих спостерігалися й інші симптоми. Як показують дослідження, головний біль був наслідком стресу, емоційних розладів, мігрені, підвищення артеріального тиску або тривоги.
  7. Втрата слуху. Цей симптом з'являється у людей, які вже перенесли коронавірус і знаходяться в стадії видужання. Також пацієнти розповідали про те, що у них шум у вухах або інші порушення слуху.

Пандемія у світі, фото: кадр з відео
Пандемія у світі, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, що Порошенко після Covid-19 знову у строю і вимагає звіт Кабміну: "Президент та Уряд такі безпорадні"

Нагадаємо також, МОЗ хоче продовжити карантин до 31 грудня