Україна не має необхідних умов для розробки вакцини від коронавірусу. А представлений Володимиру Зеленському зразок можливих вітчизняних ліків проти Covid-19 є всього лише турецькою вакциною за участю української дочки міжнародної приватної фармкомпанії.

Таку заяву український біофізик, фахівець з молекулярної динаміки та дизайну ліків Семен Єсилевський у медичному блозі.

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Суддя МастерШеф показав швидкий рецепт десерту: так просто ви ще не готували

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Джамала натягнула тюрбан і відверто зізналася в експериментах: "Я змінювалася багато разів"

Все новости

Українська компанія для експериментів з живим вірусом домовлялася з Туреччиною, де є лабораторії 4-го класу біозахисту. Вчений вважає, що заяви Офісу президента України щодо створення вітчизняної вакцини від COVIS-19 є "пафосним піаром на досить дивних комерційних розробках (оціночне судження), незрозуміло, як взагалі пов'язаних з державою і які перебувають на стадії "плануємо запрягати коней", тоді як переможець вже перетинає фінішну лінію"

Вакцина
Вакцина

"В Україні таких лабораторій немає і так скоро не буде навіть за бажанням. Працювати з вірусом в Україні ніде", - заявив він та висловив упевненість, що української вакцини від коронавірусу "не буде і не може бути в принципі". Семен Єсилевський

За словами біофізика в найближчі місяці на ринку будуть вже готові вакцини від іноземних фармацевтичних компаній, які пройшли повний цикл клінічних випробувань. 

"Забіг вже фінішував, а наш "спортсмен" ще тільки шнурує кросівки. Ну смішно ж", - заявив він. Семен Єсилевський

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.