Україна купила понад 28 тисяч флаконів американського препарату "Ремдесивір" для лікування хворих з Covid-19. Проте дослідження ВООЗ показало, що медикамент не є ефективним у пацієнтів з коронавірусом.

Заступник глави МОЗ Ігор Іващенко повідомив, що перша частина препарату, а це 14 тис. флаконів, буде в Україні до кінця жовтня.

"Загальна процедура закупівлі передбачала закупівлю 28 200 одиниць цього лікарського засобу, що буде направлено на лікування 4 700 пацієнтів із середньою та тяжкою патологією перебігу COVID-19", – пояснив чиновник МОЗ. Ігор Іващенко

Популярні статті зараз

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

У США "Ремдесивір" використовують для екстрених випадків коронавірусу з травня 2020 року. Зоерема, цей препарат вводили і американському президенту Дональду Трампу. 

Проте дослідження ВООЗ не підтвердило дієвості "Ремдесивіру", зазначалось, що препарат "майже не впливає" на ризик померти від ускладнень COVID-19 і не допомагає одужати швидше. Водночас ліки можуть викликати порушення у роботі нирок.

Гендиректор ВООЗ заявив, що єдиними ліками, які дійсно ефективні проти COVID-19 у важкій формі, є медичний засіб дексаметазон.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.