Коронавірус став більш заразним, його поширення відбувається в геометричній прогресії. Таку заяву зробила головний лікар Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу Obozrevatel TV.

"Вірус став реактивнее. Мені здається, що вже включився якийсь механізм і просто так зупинити процес у нас вже не вийде", – зауважила вона. Тетяна Мостепан

Пандемія у світі, фото: кадр з відео
Пандемія у світі, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

На сьогодні, за оцінками медика, Україна "досить близька" до другого і третього рівня епідемії коронавірусу – коли щодня в країні буде фіксуватися від 11 до 15 тисяч нових заражень.

За словами лікаря це буде пов'язано, перш за все, з тим, що всі хворі, у яких підтверджений коронавірус, мають коло контактних осіб. "у будь-якому випадку захворюваність буде збільшуватися", - попередила вона.

Головлікар також не виключила, що станом на кінець поточного тижня, на 30 жовтня, в Україні може фіксуватися понад 9 тисяч нових заражень на добу.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.