Коронавірус скоро зменшить збої обороти і піде на спад в Україні. Впевненість у цьому висловив лікар-анестезіолог Павло Силковський. На його думку, ті люди, які вже перехворіли не поширюють вірус, тому об'єктів для зараження залишається насправді не так багато.

Про це лікар повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Активні суперпоширювачі, здається, вже перехворіли або ж хворіють. Ланцюжки заражень потроху будуть розриватися. І поки запуститься серійно вакцина, епідемія, схоже піде на спад", - вважає лікар.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Також медик не бачить жодного сенсу в носінні масок тими людьми, хто вже переніс COVID-19.

"Для них маска вже має більш символічне, ніж практичне значення", - вважає медик.

Повторні зараження, на думку лікаря, фіксуються дуже рідко, це скоріше всього помилка тестування. Таку точку зору,крім нього, озвучували й інші українські медики.

"Ми ще поки не знаємо, як довго буде триматися імунітет. Але хвороба взагалі циркулює майже рік і повторні випадки реєструються вкрай рідко. Тому позитивні новини теж є. І я не знаю, як подолати загальну паніку, але панічні настрої лише шкодять", - резюмував лікар.

Медик зауважив, що якщо у вас є симптоми коронавірусу, необов'язково, що ваша сім'я або оточення захворіє. Лікування COVID-19 в легкій формі точно таке ж, як і при будь-якому ГРВІ.

Новинар також повідомляв, що на Майдані Незалежності сталася смертельна автотроща: загинули люди

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.