Винайдено найшвидший тест на коронавірус, завдяки якому результати можна дізнатися вже через кілька секунд після його проведення. Новий тест діє практично блискавично, лише за кілька секунд відрізнить коронавірус від інших інфекцій.

Про це розповідається в матеріалі BBC.

Щоб отримати швидший метод діагностики Covid-19, вчені використовували вже відому технологію, яка застосовувалася для визначення раку легенів і для того, щоб швидко відрізнити бактеріальну інфекцію від вірусної. Новий тест визначає специфічні для коронавірусу хімічні елементи, які свідчать про наявність інфекції в організмі. 

Популярні статті зараз

Гаряча Даша Астаф'єва забула одягти ліфчик, розкривши "душу" нарозхрист: "Мерлін Монро в брюнеті"

Напівгола Настя Каменських в купальнику потрясла попою перед Потапом

Чому школярі не повернуться до школи найближчим часом: пояснення МОЗ

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Все новости

Тест на коронавірус
Тест на коронавірус

На думку дослідників, такий винахід зможе допомогти швидше перемогти коронавірус у світі. Завдяки йому знизиться захворюваність на коронавірус у світі і не створюватимуться черги при діагностиці в аеропортах, планових тестуваннях в різних державних структурах. Прилад для тестування буде готовий через шість місяців за умови фінансування, зазначили розробники. 

"Зразок дихання можна взяти швидко, це неінвазивно, не потрібна спеціально підготовлена людина, і через кілька хвилин у вас вже є результат", – заявив засновник і глава компанії Санті Домінгес.

Вакцинація від коронавірусу
Вакцинація від коронавірусу

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.