В Україні з наступного тижня, орієнтовно, з 9 листопада, нібито планують ввести ще жорсткіші карантинні обмеження в умовах пандемії коронавірусу.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє "Українська правда", з посиланням на поінформовані джерела в Кабінеті міністрів та Офісі президента.

У повідомленні йдеться, що серед іншого влада розглядає варіанти від "карантину вихідного дня" до запровадження комендантської години, а також штрафів за її порушення.

Видання підкреслює, мовляв, декілька незалежних одне від одного співрозмовників заявили, що ймовірність такого посилення карантину в Україні дуже висока.

Популярні статті зараз

Юрій Горбунов сів біля каміна і раптово засумував: "Нудно"

Гаряча Даша Астаф'єва потрясла своїми крихітками на камеру

Голий Потап заліз у воду і показав те, що бачить тільки Настя Каменських

Чому Зеленський охочіше дає інтерв'ю іноземним ЗМІ: в Офісі президента дали пояснення

Все новости

При цьому, очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов, виступаючи у Верховній Раді 3 листопада, заявив, що ситуація з поширенням коронавірусу в Україні близька до катастрофи. Він попередив, що надалі країну чекають важкі часи через пандемію.

Зазначимо, що станом на ранок 3 листопада в Україні виявлено 411 093 випадків COVID-19. За минулу добу, 2 листопада, цей діагноз підтвердили ще у 8899 осіб. Жертвами коронавірусу стали вже 7532 українці, а побороли хворобу 168 868 пацієнтів.

Нагадаємо, що Віктор Ляшко нагадав про ще одну хворобу "національного рівня" - вже 1 300 заражень.

Раніше ми повідомляли, що тест на коронавірус тепер робитимуть за кілька секунд: діє миттєво.

Також нагадаємо, що в Україні вступив у силу новий карантинний поділ: хто опинився у червоній зоні.