Коронавірус в Україні з настанням зимових холодів стане агресивнішим. В цьому впевнений ізраїльський лікар-анестезіолог Борис Бриль. За словами медика, на процес інфікування має впливати стан людей і загальний стан захворюваності в момент морозів.

Лікар розповів "Обозревателю", що в сезон холодів можна одночасно захворіти на грип і коронавірус, а це може збільшити летальний результат при ускладненнях у 6 разів.

Популярні статті зараз

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Відома бізнесвумен пожертвувала $1 млн постраждалим у Нагірному Карабасі

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Все новости

Коли він був в Україні, зауважив, що люди абсолютно не дотримуються соціальної дистанції і багато хто не надягає маски.

Носіння маски
Носіння маски

"Я, звичайно, перепрошую, але як в Україні не прогнозувати зростання, якщо у вас люди ходять, куди хочуть, і немає ніякої дистанції між людьми? Тут питання не в тому, як вірус мутує, а в тому, як люди мутують у своїй свідомості, щоб усвідомити щось", - підкреслив Бриль.

Лікар ще раз нагадав про відповідальність перед іншими людьми.

"Спілкуючись зі своїми друзями, я кажу: це ж ви вбиваєте людей - ти вб'єш чужу матір і батька, так само як і своїх. Ручаюсь, що не любиш ти нікого! Ти любиш себе і свою демагогію, тому що замість того, щоб міркувати про те, що корисно чи не корисно, про те, що інші не носять, ти не надів маску", - заявив лікар.

Тест на коронавірус
Тест на коронавірус

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.