Лікарі розповіли про шість ознак безсимптомної пневмонії. Вони радять прислухатися до свого організму, щоб вчасно розпізнати потенційну небезпеку. Така пневмонія може бути спровокована зокрема й коронавірусом.

Про це пише інформагентство АСС.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

"Віталька" Гарік Бірча роздягнувся, запевняючи, що він - шейх

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Білорусь втратила право приймати олімпіаду 2022 року: "досить серйозні порушення"

Все новости

Якщо ви помітили хоча б половину з нназваних симптомів, зверніться до лікаря за консультацією.

Ускладнення через коронавірус, фото: кадр з відео
Ускладнення через коронавірус, фото: кадр з відео

Шість ознак безсимптомної пневмонії

1. Мокрий кашель. Він є механізмом захисту від атаки вірусу. Адже виділення мокротиння допомагає впоратися з хворобою. Але якщо кашель не припиняється, не дає відчуття полегшення, це може бути ознакою пневмонії.

2. Прискорення серцевого ритму. Без причини не виникає. Тому виміряйте пульс, якщо нарахуєте понад 100 ударів на хвилину, варто проконсультуватися з лікарем. Можливо, у вас починається пневмонія.

3. Біль у грудях. Може говорити про можливий початок запалення дихальних органів. Коли інфекція атакує легені, ви можете відчувати біль у грудях. Часто це буває під час нападу кашлю, або після нього. Якщо біль виникає часто і не проходить, зверніться за допомогою до медиків.

4. Температура. Частий симптом пневмонії. Не варто ігнорувати цю ознаку і намагатися її усунути, краще зв'язатися з фахівцями та отримати медичну допомогу.

5. Проблеми з диханням. Одна з ключових ознак пневмонії. Не пропустіть цей момент, адже задишка і утруднення дихання може призвести до того, що легені не зможуть виробляти достатньо кисню і наступить втрата свідомості.

6. Мокротиння з кров'ю. Це найбільш небезпечний і тривожний симптом. Якщо при кашлі ви помітили, що мокрота має червоний і рожевий відтінок, то це означає, що вірус дістався до легень і вам необхідна термінова медична допомога.

Тестування на коронавірус
Тестування на коронавірус

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.