Невелика кількість людей у світі можуть мати вроджений імунітет до нового коронавірусу, який їх захищає від зараження. Такий висновок зробили вчені на основі досліджень.

Про це повідомляє журнал Science.

Медики провели масштабне дослідження зразків крові людей різного віку. Зразки були взяті до початку пандемії, а також у перші місяці й всі ці аналізи показували негативний результат на наявність антитіл COVID-19. Вчені порівняли ці аналізи зі зразками крові людей, які перехворіли на коронавірус і з'ясували цікаву особливість. 

Ускладнення через коронавірус, фото: кадр з відео
Ускладнення через коронавірус, фото: кадр з відео

У деяких людей, які контактували з новим коронавірусом, за словами медиків, присутні імуноглобуліни G (IgG), які пов'язують S-білок. Із загальної вибірки вчені зробили висновки, що близько 5% дорослих, і близько 44% дітей можуть мати імунітет від COVID-19, який у них виробився не після перенесеної хвороби.

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

IgG є частиною набутого імунітету, який з'являється у людей після інфікування коронавірусами. Ці крос-реактивні антитіла не настільки ефективні у зв'язуванні S-білка, але призначені саме для нього. Наявність цих антитіл може істотно впливати на перебіг хвороби та навіть на хід розвитку епідемії.

Коронавірус в Китаї
Коронавірус в Китаї

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.