У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що коронавірус можна легко сплутати з грипом, оскільки симптоми цих хвороб дуже схожі. Проте коронавірус має низку симптомів, які не характерні для грипу.

Коронавірус і грип схожі за симптоматикою. Як одному, так і іншому притаманні кашель, закладеність носа, больові відчуття в горлі, висока температура.

Грип, фото: pixabay.com
Грип, фото: pixabay.com

Своєю чергою коронавірус має деякі додаткові симптоми, які характерні тільки для цієї хвороби. Зокрема, це підвищена температура (понад 38 градусів), задишка в стані спокою і найголовніше - втрата смаку і запаху.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що важка форма протікання коронавірусу, крім перерахованих вище симптомів, може охоплювати ще й біль в суглобах, тиск в області грудної клітини, втрату апетиту. Люди з такими симптомами повинні терміново звернутися до лікаря.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль показала розріз до пупка, виваливши голі груди назовні

Маша Єфросиніна змінила образ: "Копія Наталія Варлей з фільму "Кавказька полонянка""

Юлія Саніна показала, з ким вона проводить дні і тижні: "А чоловік що думає з цього приводу?"

Все новости

Коронавірус в Китаї
Коронавірус в Китаї

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.