У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що коронавірус можна легко сплутати з грипом, оскільки симптоми цих хвороб дуже схожі. Проте коронавірус має низку симптомів, які не характерні для грипу.

Коронавірус і грип схожі за симптоматикою. Як одному, так і іншому притаманні кашель, закладеність носа, больові відчуття в горлі, висока температура.

Грип, фото: pixabay.com
Грип, фото: pixabay.com

Своєю чергою коронавірус має деякі додаткові симптоми, які характерні тільки для цієї хвороби. Зокрема, це підвищена температура (понад 38 градусів), задишка в стані спокою і найголовніше - втрата смаку і запаху.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що важка форма протікання коронавірусу, крім перерахованих вище симптомів, може охоплювати ще й біль в суглобах, тиск в області грудної клітини, втрату апетиту. Люди з такими симптомами повинні терміново звернутися до лікаря.

Популярні статті зараз

Вся сім'я буде в захваті: дієтолог поділилася рецептами легких літніх сніданків

"Кокосики" рвуть майку по швах: Тіна Кароль заговорила про кохання - невже знову Балан

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

Коронавірус в Китаї
Коронавірус в Китаї

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.