Симптоми грипу та коронавірусу в більшості збігаються. Тому, щоб ставити діагноз Covid-19, необхідний результат тесту. Лікар розповів, як визначити, що ви перехворіли на коронавірус.

Про це пише видання "Новини.Ю".

Однак, часто навіть після звернення до лікарів при підозрі на коронавірус тест показує псевдонегативний результат. У таких випадках пацієнту можуть поставити діагноз – грип, ГРВІ тощо. У результаті людина може провести два тижні в ліжку, думаючи, що у неї звичайна застуда. 

Тестування на коронавірус
Тестування на коронавірус

Популярні статті зараз

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

Платіжки на півзарплати: українцям прогнозують проблемний опалювальний сезон

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

За словами медиків, деякі наслідки цієї інфекції присутні в житті людини довгий час після одужання. Саме завдяки їм можна зрозуміти, що людина була хвора саме на коронавірус. Це особливо актуально для тих, хто хворів у легкій формі та не робив тест.

Лікар Грошев Сергій пояснив, що у тих, хто перехворів на коронавірус є кашель, задишка, загальна слабкість, а також порушений нюх. Слабкість з'являється через гіпоксію, яку викликає ураження легень. Тривалість симптомів залежить від кожного випадку.

"Чим більшою мірою була уражена легенева тканина, тим довше будуть зберігатися симптоми перенесеного вірусного захворювання. Тому важливо, щоб заходи з реабілітації починалися вже з перших днів захворювання", – підкреслив лікар. Сергій Грошев

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.