Люди фактично щодня страждають від негативних новин, конфліктів з начальством, образ, сімейних сварок, стресів. Вони фактично є психологічним забрудненням, яке необхідно вчасно змивати.

Про це пише "ChangeUA".

Психолог Олександр Шахов дав прості поради, які допоможуть зняти емоційну напругу і уникнути нервового розладу.

Всі негативні емоції, на думку фахівців, викликають психосоматичні реакції в нашому тілі. Через це в організмі непомітно накопичується м'язове напруження, викликане негативними переживаннями. Воно виливається в психосоматичні захворювання, пов'язані зі шлунково-кишковим трактом, підвищеним тиском, поганою роботою органів дихання, суглобів і хребта.

Карета швидкої допомоги, Карета швидкої допомоги, фото: кадр з відеофото: кадр з відео
Карета швидкої допомоги, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Пощастить у коханні: три знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку до кінця 2021 року

Пророцтво Ванги на 2021 рік: планету чекають нові випробування - "повені, бурі і конфлікти"

Купальник тріщить по швах: Ані Лорак показала гарячі фото з басейну - вода мало не закипіла

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

Психолог назвав три способи, які допоможуть звільнитися від негативних емоцій. Потрібно зайнятися фізичними вправами, релаксацією або використовувати емоційні тригери — реакції, що виникають у відповідь на будь-яку подію.

За допомогою фізичних вправ розслабляються м'язи, розсмоктуються спазми і нервові тканини отримують харчування. 

Спеціальна вправа для зняття стресу. Потрібно стиснути руку в кулак, зосередиться і зробити натиск ще сильніше, а потім розслабитися. Зосереджене послідовне глибоке розслаблення торкнеться всі м'язи і тканини організму, в тому числі нервові.

Емоційними тригерами можуть стати об'єкти, що викликають сильні емоції: кіно, література, музика, мистецтво. Мова, перш за все, йде про класику. Позитивні емоції допоможуть позбутися від негативних думок і стати набагато спокійнішими.

Заняття спортом, фото: кадр з відео
Заняття спортом, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.