Після одуження від коронавірусу 10% людей можуть бути його носіями. Необхідно повторно здавати ПЛР-тест на Covid-19.

Як передає Новинар, про це заявив завідувач лабораторією імунореабілітології Інституту імунології та мікробіології ім. Мечникова Андрій Волянський в інтерв’ю інформаційному агентству.

Згідно з його словами, тестування потрібно продовжувати та удосконалювати, бо у великої кількості людей симптомів вірусу немає, але вони можуть передавати його.

"Тестування важливе не стільки для постановки діагнозу, скільки для його зняття, адже після одужання багато інфікованих продовжують виділяти вірус. У величезної кількості заражених немає симптоматики, але вони передають вірус. Таких людей треба виявляти", – сказав Волянський.

Популярні статті зараз

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

"Розумна і красива": Леся Нікітюк відкрила таємницю і покрутила "п'ятою точкою" перед камерою

"Складно писати і говорити": Комаров зі "Світу навиворіт" в жалобі - телеведучого спіткала тяжка втрата

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Все новости

Він вважає неправильним припинення самоізоляції без здачі повторного тесту на коронавірус. Волянський наголошує, що необхідно тестуватись, аби упевнитися, що після одужання людина не може передавати коронавірус.

Нагадаємо, що станом на 17 листопада 2020 року в Україні зафіксовано 11 968 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 516 дітей та 565 медпрацівників.

Після цього стало відомо, що на ранок вівторка, 17 листопада, у світі коронавірусом інфіковано 54 988 459 осіб, з них одужали понад 35 млн, померли - 1 326 449.

Раніше ми повідомляли, у які дні фіксують рекордний приріст хворих на Covid-19: ВООЗ повідомила коли.

Також нагадаємо, про моторошні наслідки Covid-19: ці аномалії можуть залишитися назавжди.