Лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров попросив "атеїстів коронавірусної хвороби", не звертатися до лікарів, а "просто помирати вдома".

Таку заяву він зробив у відеозверненні, опублікованому на верифікованому Telegram-каналі МОЗ "Коронавірус_інфо".

"Для атеїстів COVID-19: запрошую волонтерами прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у будь-яке відділення інтенсивної терапії", - сказав Дубров.

Популярні статті зараз

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Сергій Дубров, фото: кадр з відео
Сергій Дубров, фото: кадр з відео

Сергій Дубров наголосив, що "рук не вистачає, особливо молодшого медичного персоналу". І тому, попрацювавши кілька годин в лікарні такий атеїзм швидко приходить, адже доводиться бачити реальну ситуацію на власні очію 

"Думаю, що одна доба або декілька годин роботи у реанімації із пацієнтами COVID-19, з переповненими реанімаціями, відділеннями, які були розраховані на 6 ліжок, як мінімум мають 9-12 пацієнтів. Декілька годин роботи у такому відділенні, і я думаю, що "атеїзм ковідний" пройде дуже швидко. І велике прохання до "атеїстів COVID-19": мабуть, не звертайтеся за допомогою до медичного персоналу, а просто вмирати вдома... синіючи. Якщо ви не вірите у COVID-19, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів", - наголосив він.

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.