Українцям слід готуватися до магнітних бур у другій половині листопада 2020. Згідно з оновленим прогнозом вони почнуться раніше. Фахівці назвали дати піку метеоколивань.

Згідно з прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, друга магнітна буря в цей період буде не тільки сильною, але і затяжною. Невеликі магнітні бурі вже пройшли 1, 7 і 16 листопада.

Тепер з 22 по 25 число прогнозуються порівняно сильні сплески, який ФІАН визначило, як бурі рівня G1 (слабкі бурі), а NASA в ці дні виставили планетарний індекс на позначці 15. І хоча офіційно ці бурі вважаються слабкими, для людей вони будуть відчутні.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Микита Добринін ощасливив Дашу Квіткову на очах у публіки

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Магнітні бурі
Магнітні бурі

Для метеозалежних людей сильні сплески сейсмічної активності на сонці є небезпечними для здоров'я. У першу чергу страждають літні люди, особливо ті, у кого є серцево-судинні захворювання, а також інші хронічні хвороби.

Сильні удари по самопочуттю відчувають гіпертоніки та гіпотоніки. Ви можете відчути сильний головний біль, порушення серцевих ритмів, зміну рівнів тиску у бік критичних, шум у вухах. Проблеми з самопочуттям можуть мати навіть здорові люди, не схильні до геомагнітної активності.

Рекомендації медиків: 

  • Не перепрацьовувати на роботі. Не беріться за складні завдання, що вимагають високої концентрації.
  • Повноцінний сон
  • Не пийте алкогольні напої, а також приберіть каву з раціону в дні магнітних бур.
  • Не перевантажуйте ШКТ смаженою та жирною їжею.
  • Більше гуляйте на свіжому повітрі, але уникайте перевтоми.
  • Якщо ви в групі ризику, контролюйте тиск і стежте за своїм станом.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.