Щоб схуднути, не потрібно боятися вуглеводів і не виключати їх зі свого раціону. Дієтолог Ольга Усенко в Instagram пояснила, які вуглеводи слід обов'язково залишити в раціоні і чому.

У вуглеводів погана репутація і багато хто вважає, що вони заважають схудненню. Однак харчування має бути збалансованим і різноманітним. І вуглеводи нам також потрібні, як і білки, як і жири.

Ціни на продукти, фото: кадр з відео
Ціни на продукти, фото: кадр з відео

Є правильні вуглеводи, які допоможуть правильному схудненню. Вони нам потрібні для роботи мозку, для енергії під час тренування, для гарного самопочуття та особливо вуглеводи потрібні, коли холодно.

Включайте ці вуглеводи в свій раціон і не мучте себе:

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Безсоромна Maruv в нижній білизні влаштувала садо-мазо: "Давай вже пельмень показуй"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

1. Цілозерновий (максимально якісний) хліб
2. Бурий/нешліфований рис
3. Кіноа
4. Гречка
5. Вівсянка (цільне зерно)

Вони є відмінним джерелом клітковини і вуглеводом тривалого засвоєння. Різноманітний гарнір кожен день, дасть можливість отримати максимум від правильного і здорового схуднення.

Фото: Інстаграм
Фото: Інстаграм

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.