Вважається, що материнська любов є чимось безумовним. Але психологи відзначили, що одним з ключових компонентів батьківської агресії є фрустрація, а її причини можуть бути дуже різними. І це далеко не завжди психологічні проблеми батьків.

Наприклад, агресію можуть спровокувати занадто щільний контакт, високі навантаження, тягар відповідальності і проблеми в спілкуванні. Про це пише "Lenta UA".

Навчання у школі
Навчання у школі

"Агресія - природна поведінкова реакція, яка може бути присутня в самих різних ситуаціях. Занадто щільний контакт, високі навантаження, тягар відповідальності і проблеми в спілкуванні — всі ці фактори ніби кидають виклик батькам, перевіряючи їх на міцність. Зберігати стабільний настрій іноді буває дуже складно", - вважають лікарі.

Основні причини батьківської агресії, за словами психолога, це, зокрема, страх і фрустрація. Фахівці дають наступні поради, як вийти з цієї ситуації якнайкращим чином. 

Популярні статті зараз

В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода у лютому

Наталя Могилевська зі зробленими губами показала страшний макіяж: "Така силікована"

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Все новости

"Якщо ви відчуваєте, що починаєте зриватися на дітях, то краще відійти від них конкретно в цей момент. У дитини немає життєвого досвіду, він точно не зможе вирішити ваші проблеми. І він не може захиститися, коли ви проявляєте агресію. Дитині боляче і прикро, коли він бачить, як батьки зриваються — пам'ятайте, що діти люблять вас безумовно, і не підривайте цю любов", — радять психологи.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що країну потрясли два потужні землетруси: що відомо про руйнування. На півночі країни стався землетрус магнітудою 6,1 бала. Менш ніж за дві години після припинення підземних поштовхів, у регіоні було зафіксовано другий землетрус силою 3,3 бала.