За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей. Якщо носити маску на вулиці в мороз - вона швидко намокає і охолоджується.

Як розповіла "РИА Новости" медик Олена Бєлова, важливо розуміти, що коли ми дихаємо і розмовляємо, з внутрішньої сторони маски утворюється волога і вона намокає. 

"Маска - не зігріває в мороз елемент. Тому якщо йдеш безлюдною вулицею - зніми маску. Важливо розуміти, що коли ми дихаємо і розмовляємо, з тієї сторони маски, яка прилягає до обличчя, утворюється волога. А з самого початку нашого інструктажу з правильного носіння масок ми звертали увагу на те, що якщо маска волога, її треба зняти і викинути", - пояснила вона.  Олена Бєлова

Популярні статті зараз

Штраф 170 тис. грн: Кабмін пішов на жорсткі кроки, торкнутися може кожного українця

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Все новости

Носіння маски
Носіння маски

Таку ж думку має лікар-інфекціоніст Микола Малишев - він солідарний з колегою і теж вважає, що маски на морозі абсолютно не потрібні. Якщо ви хочете зігрітися, краще підійде шарф, а не маска на обличчя.

"На морозі маска швидко стане мокрою, це вже не є захистом. Якщо маска стає вологою, її треба обов'язково змінювати, а на вулиці, якщо одиночний перехожий, які там показання для маски? Ніяких", - повідомив Малишев. Микола Малишев

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що країну потрясли два потужні землетруси: що відомо про руйнування. На півночі країни стався землетрус магнітудою 6,1 бала. Менш ніж за дві години після припинення підземних поштовхів, у регіоні було зафіксовано другий землетрус силою 3,3 бала.