Сполучення з динею деяких продуктів і напоїв вкрай небажане. Фахівці назвали найнебезпечніші варіанти для організму людини. Зокрема, не рекомендується вживати диню разом з холодною водою, молоком або алкоголем.

Сполучення з динею холодної води, молока, спиртних напоїв є одними з найнебезпечніших. Зокрема, такі мікси сприяють розладу травлення.

"Хоча наукових доказів цьому факту немає, небажано вживати диню в поєднанні з холодною водою, кисломолочними продуктами, молоком, алкоголем, тому що ви ризикуєте отримати розлад шлунка", - кажуть фахівці.

Диня, фото: pixabay.com
Диня, фото: pixabay.com

Крім того, небезпечно поєднувати диню з основними прийманнями їжі, тобто, вживати її як десерт, що йде слідом за головними стравами. Краще їсти її між такими прийомами – не відразу після їди, але також не натщесерце, щоб не допускати різкого зростання цукру в крові, порадили фахівці.

Популярні статті зараз

Оля Полякова в купальнику розсунула ноги і відкрила рот від насолоди: "Ситненько..."

Суд прийняв рішення щодо "луцького терориста"

Марина Боржемська показала правильний салат: лише 5 хвилин і жодного страху поправитися

У "червоній зоні" встановили нові обмеження: що заборонили

Все новости

Людям з цукровим діабетом або загостренням виразкової хвороби, вагітним і жінкам, що годують, слід уникати вживання дині. Інша рекомендація - не з'їдати її м'якуш повністю, оскільки біля кірки міститься найбільше шкідливих речовин.

"Диня легко вбирає токсичні речовини і важкі метали, тому не варто купувати її на розвалах і в торгових точках поблизу автомобільних трас", — попередили санітарні лікарі.

Диня, фото: pixabay.com
Диня, фото: pixabay.com