Життя людей суттєво змінилося у 2020 році. Пандемія коронавірусу вплинула не лише на їхнє фізичне та ментальне здоров’я, вона також призвела до погіршення сну.

Таких висновків дійшли вчені університету Оттави в Канаді після проведення дослідження.

Дослідники проаналізували дані близько 190 тисяч осіб, які перехворіли на коронавірус, сімей постраждалих, а також медичних працівників. У підсумку з’ясувалось, що 23,87% з них страждали на безсоння. І найбільше ця проблема торкнулась медиків. З них про проблеми зі сном повідомили 36,53%.

Лікарні під час пандемії, фото: кадр з відео
Лікарні під час пандемії, фото: кадр з відео

Щобільше, відповідне дослідження виявило, що у людей почастішали випадки депресії, тривожних розладів, а також посттравматичного стресового розладу.

Популярні статті зараз

На Олю Полякову раптово "налетіли" хейтери: "Не забудь язика підключити"

Українці не довіряють вакцинам проти коронавірусу: результати дослідження

Після оголошення карантину вихідного дня Аваков отримав партію електрошокерів: "Така практика є гуманною"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Зазначається, що у США в період з квітня до травня, коли у більшості американських штатів ввели карантин, запити "безсоння" в Google зросли на 58%. А, починаючи з березня в країні почали частіше виписувати рецепти на антидепресанти та препарати, які допомагають при тривожних розладах і проблемах зі сном.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей