У Львові та області циркулює новий штам вірусу, який мутував. Медики вже дали йому назву – B 1.1. Відомо, що він родом також, як і перший штам з Китаю.

Головний епідеміолог Львівської області Наталія Тимко на брифінгу 12 січня розповіла, що у Львівській області вже було зафіксовано мутований штам коронавірусу. Про це повідомляє "Суспільне".

Проте в лабораторному центрі області немає можливості визначити вид або штам захворювання і всі позитивні результати відправляють у Центр громадського здоров'я, щоб встановити тип вірусу, додала вона.

Популярні статті зараз

Потап раптово налякав Настю Каменських своїми планами: "Одягнуся в салатовий, а борода стане червоною"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Безсоромна Maruv в нижній білизні влаштувала садо-мазо: "Давай вже пельмень показуй"

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

Все новости

Вакцинація від коронавірусу
Вакцинація від коронавірусу

Зараз вже відомо про п'ять штамів коронавірусу, які циркулюють на території України. Епідеміолог зазначає, що далеко не всі пацієнти з симптомами захворювання звертаються до лікарів, особливо в період свят. У них може бути невстановлений COVID-19. У Львівській області очікують постачання вакцин від коронавірусу і першими щеплення отримають медики.

"Пацієнту з будь-яким симптомом ГРВІ слід проходити ПЛР-дослідження. Так він, в тому числі убезпечить оточення. Якщо виявиться, що людина хвора, людям, які з нею контактували, потрібно два тижні перебувати на самоізоляції", - зазначила фахівець.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей