На думку фахівців Всесвітньої організації охорони здоров'я досягти колективного імунітету до коронавірусу можна, але для цього необхідно прищепити 70% населення світу.

Про це в ході брифінгу розповів директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюгге.

"Для того, щоб досягти колективного імунітету, ми до кінця ще не впевнені, можливо, буде потрібно вакцинувати 70% населення. Це поетапний процес", - заявив представник організації.

ВООЗ, фото: кадр з відео
ВООЗ, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Польща оновила правила в'їзду для українців: як перетнути кордон

В Україну йде похолодання та опади: синоптик дала прогноз на найближчі дні

В ООН стурбовані майбутнім через дистанційне навчання: "Катастрофа для цілого покоління"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Все новости

Ханс Клюгге запевнив, що ВООЗ зберігає позитивний настрій. Водночас організація розраховує на те, що все більше вакцин будуть отримувати дозволи на використання у надзвичайних ситуаціях. Наразі необхідно підтримувати чинні протиепідемічні заходи.

Ще в жовтні 2020 року глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус застеріг від ідеї, що колективний імунітет може бути реалістичною стратегією у боротьбі пандемією коронавірусу. Варто зауважити, що в Україні очікують вакцину не раніше лютого. 

Вакцинація, кадр з відео
Вакцинація, кадр з відео

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей