Лікарі попередили про те, що кавуни можуть бути небезпечні для здоров'я

Багато людей з нетерпінням чекають середини літа для того, щоб досхочу поласувати кавунами. Дійсно, популярність цих ягід (з точки зору ботаніки, кавун є саме ягодою) дуже висока. Однак зловживати цими солодкими і соковитими плодами не варто, повідомляти сайт Livesciense.

Щоденне вживання кавунів в їжу загрожує неприємними наслідками - розладом шлунка. У цьому винна фруктоза, якої дуже багато в кавунах, а організм людини, як показали дослідження, здатний засвоїти не більше одного грама цієї речовини на добу. Якщо фруктози більше, в кишківник вона просто не всмоктується - замість цього бактерії, які живуть в кишківнику, метаболізують її, що вже загрожує такими неприємними речами, як діарея і метеоризм.

До того ж вченим вдалося довести, що непомірна пристрасть до кавунів може викликати мігрень у 30% завзятих любителів цих ягід. Точна причина, через яку виникає ця проблема, неясна, проте медики встановили взаємозв'язок між кавунами і порушеннями процесів метаболізму глюкози в головному мозку. Примітно, що викликати мігрень можуть і деякі інші фрукти - наприклад, банани, апельсини, банани і виноград.

Разом з тим в невеликих кількостях (кілька скибочок на день) кавуни абсолютно безпечні. Більш того, завдяки вмісту в них вітамінів і антиоксидантів, вони можуть бути корисними для здоров'я. І, нарешті, кавун відмінно підійде в якості легкого "перекусу" тим людям, які прагнуть скинути вагу і сидять заради цього на дієті.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що дієтологи перерахували дуже популярні, але зовсім не корисні продукти. 

Популярні статті зараз

Не давайте гроші та хліб в борг: велике церковне свято 20 вересня, що суворо заборонено

Булки стануть делікатесом: українців попередили про різкий стрибок цін на хліб, в чому причина

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що картопля, на думку медиків, є справжньою отрутою для деяких людей.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що лікарі попередили про шкідливі властивості мандаринів.