Знизити ризик утворення тромбів допоможе риб'ячий жир

Про користь риб'ячого жиру сказано чимало - в ньому і так необхідний організму вітамін D, і полінасиченими кислотами він багатий. Так, несмачний і противний, але пити його все ж необхідно - недавно медики відкрили, що риб'ячий жир, на додачу до всього, ще й знижує ризик утворення тромбів, що закупорюють судини, повідомляє Men's Health.

Справа в тому, що Омега-3 жирні кислоти, які містяться в риб'ячому жирі, здатні знизити рівень холестерину в крові, адже саме холестерин стає причиною того, що кров стає густою, і наші судини з артеріями просто "забиваються" згустками крові. Крім того, Омега-3 жирні кислоти зміцнюють стінки судин і роблять їх більш еластичними, що також йде на користь нашому організму.

Крім того, риб'ячий жир знижує ризик серцевих нападів та інсультів, оскільки розріджує кров. Корисний він і гіпертонікам і взагалі людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи.

Звичайно, тим, хто з дитинства з огидою морщить ніс при одній тільки згадці про риб'ячий жир, можна спробувати замінити його, ввівши в раціон морепродукти - наприклад, сардини, скумбрію або тунець. Експерти, однак, вважають, що така заміна навряд чи буде досить ефективною, оскільки кількість корисних речовин в морепродуктах становить всього 70% від життєво необхідної для дорослої людини норми. Та й риб'ячий жир давно вже не потрібно наливати в ложку - зараз його випускають в желатинових капсулах, які легко ковтати, не здригаючись при цьому від противного смаку і запаху.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що медики попередили про небезпеки, які підстерігають любителів літнього відпочинку на пляжі.

Популярні статті зараз

У 10 разів менше: Верховна Рада хоче надати "знижки" на штраф

Платити прийдеться більше: Рада вирішила обкласти податком сім'ї

Жовтий рівень: Укргідрометцентр попередив про погіршення погоди

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що медики попередили про наслідки непомірного вживання в їжу кавунів.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що картопля, на думку медиків, є справжньою отрутою для деяких людей.