Алла Пугачова шокувала мережу одутлим обличчям і набряклими ногами

Немає нічого дивного в тому, що 72-річна Алла Пугачова періодично відчуває проблеми зі здоров'ям. Втім, співачка цього і не приховує - кілька останніх років Примадонна в інтерв'ю раз у раз згадує то про хворі ноги, то про проблеми з артеріальним тиском. Втім, періоди, коли Алла Борисівна відчуває себе не кращим чином, можна виділити по її фотографіях, особливо, по тих знімках, які були зроблені випадково. Адже саме в ті моменти, коли співачка не позує, камера здатна "схопити" її в природному, а не гламурно-глянцевому вигляді. Одне з таких фото, яке не на жарт стривожило шанувальників зірки, нещодавно було опубліковано в Instagram.

На згаданому знімку Пугачова йде під руку з чоловіком, Максимом Галкіним (до речі, на спільних фото пари, зроблених в останні кілька років, Примадонна постійно чіпляється за руку чоловіка - так, що створюється враження, нібито самій на ногах встояти їй важко). Безжальне сонячне світло і справедливий об'єктив камери недобре послужили співачці - шанувальники помітили, яким постарілим і одутлим виглядає обличчя Примадонни. Не залишилися непоміченими і явно набряклі ноги співачки, які вона в день, коли було зроблено фото, необдумано не стала прикривати джинсами або довгим подолом сукні.

"А які ноги... Освенцим", "Жахливі ноги", "Виглядають, як бабуся з онуком", - не забарилися висловити "експертну" думку критики Примадонни в соцмережах.

Популярні статті зараз

Платити прийдеться більше: Рада вирішила обкласти податком сім'ї

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Оля Полякова ошелешила шанувальників заявою про припинення концертів.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Леся Нікітюк" пополювала " на футболіста Кріштіану Роналду на Мадейрі.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Тіна Кароль ненавмисно образила шанувальників, довівши їх до сказу.