Шанувальники Алли Пугачової ненавмисно відкрили правду про пластичні операції Примадонни

Немає питань,  в свої 72 Алла Пугачова виглядає так, що ровесницям Примадонни доводиться тільки заздрісно ахати. Причину надзвичайно моложавого і доглянутого вигляду Алли Борисівни як критики, так і фанати зірки вбачають, звичайно ж, в пластичній хірургії - на думку ЗМІ, до підтяжок, уколів ботокса і мало не повного "перекроювання" обличчя Пугачова вдавалася разів двадцять. Водночас сама Примадонна стверджує, що під ніж хірурга не лягала - кілька невеликих підтяжок, які серйозними операціями вважати не можна, не беруться до уваги. Однак недавнє "дослідження" шанувальників Пугачової, які порівняли два фото зірки, зроблених з проміжком в кілька років, змусило користувачів Мережі здивовано охнути.

Мова йде про фото Пугачової, зробленому в 90-і роки, і знімку, на якому співачка зображена вже після 2010-го. Різниця помітна відразу - більш молода "версія" Пугачової відрізнялася м'якою лінією вилиць, "породистим" носом і округлими щоками. А ось на фото зірки, зроблених в останні роки, Алла Борисівна вражає гострими вилицями і підборіддям, геть інакшим розрізом очей, "стандартно" ідеальним носом і неприродно гладкою для жінки за 70 шкірою. 

"З роками все молодше і молодше", "Колись була природна", "Кого вона намагається обдурити, коли говорить, що не робила пластику", "Дві різні людини на фото", "Ботокс так і капає", - звернули увагу на зміни в зовнішності Пугачової шанувальники.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що вузькі джинси Алли Пугачової відкрили шанувальникам правду про стан здоров'я Примадонни.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова отримала в подарунок від Максима Галкіна раритетний "Запорожець".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова повністю змінила стиль і стала "справжньою англійкою".