Польща почала виробництво ліків проти коронавірусу. Препарат для лікування коронавірусної інфекції створений на основі антитіл з плазми крові людей, які одужали.

Як повідомляє Business Insider, препарат випускатиме компанія Biomed Lublin.

Вакцинація від коронавірусу
Вакцинація від коронавірусу

"Навіть якщо робота над вакциною буде успішною, у цього препарату буде додатковий ефект. Польща - єдина країна в Центральній і Східній Європі, у якої є технології для виробництва цього препарату. Дія антитіл в плазмі крові має доведений науковий ефект при лікуванні COVID-19", - розповів один з розробників препарату, доктор медичних наук, сенатор Гжегож Челей.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Препарат будуть випускати у вигляді розчину в ампулах і вводити внутрішньом'язово. Виробництво обіцяють закінчити через шість тижнів, а вже через дев'ять - першу дозу планують ввести першому пацієнту.

"Я хотів би подякувати шахтарів. З 150 літрів крові, призначених для виробництва ліків, 100 літрів здали шахтарі. Завдяки мобілізації та відповіді на наш заклик шахтарів з Ястшебского вугільного підприємства нам вдалося зібрати плазму. Все необхідне кількість надійшло до кінця минулого тижня, і сьогодні о 8 годині ранку включилися пристрої для виробництва ліків", - сказав Гжегож Челей. 

М'язові ін'єкції повинні бути готові через два місяці. Спочатку має бути випущено майже 3 тисячі ампул. В першу чергу вони надійдуть на лікування пацієнтів інфекційного відділення Державної клінічної лікарні № 1 в Любліні.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"