Коронавірус не відступає в багатьох країнах світу і як стверджують вчені, COVID-19 почав знову мутувати. В Азії був виявлено новий штам, який набагато небезпечніше вже відомих.

У Південно-Східній Азії вчені виявили новий штам коронавірусу D614G, який може виявитися більш небезпечним і заразнішим, ніж уже відомий SARS CoV2. Про це пише видання Bloomberg.

Коронавірус в Україні, скріншот з відео
Коронавірус в Україні, скріншот з відео

Новий штам виявили у Малайзії і на Філіппінах. У Малайзії стався спалах через людину, яка повернулася з Індії і порушила 14-денну самоізоляцію. Хоча тест був негативним, але за порушення карантину людину засудили до штрафу і 5 місяців в'язниці. Заражених виявилося 45 осіб.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Подібна ситуація сталася і на Філіппінах. Новий штам було виявлено серед випадкових зразків і з'явилося припущення, що нова мутація може прискорити поширення вірусу.

"Кажуть, що мутація має вищу ймовірність передачі або заразності, але у нас все ще немає достатньо вагомих доказів, щоб сказати, що це так", — заявила заступник міністра охорони здоров'я Філіппін Марія Розаріо Верджайр.

Відомо також, що цей штам був виявлений в інших країнах і він став переважаючим в Європі, а також в США. Однак ВООЗ вважає, що немає доказів того, що новий штам більш небезпечний.

За словами голови відділу епідеміології та біостатистики Гонконгського університету Бенджаміна Коулінга, на цей час є дані про те, що новий штам може бути більш заразний, але немає даних, що він викликає важчу хворобу. Зараз цей штам ідентифікують частіше і це говорить про те, що він може мати перевагу перед іншими штамами COVID-19.

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік