Теперішнє зростання кількості випадків інфікування коронавірусом європейські країни зможуть побороти й без вимушеного локдауну. Таку заяву зробили у Всесвітній організації охорони здоров'я.

ВООЗ не бачить необхідності запровадження європейськими країнами повторного локдауну через нинішнє зростання числа випадків COVID-19. Про це в четвер, 20 серпня, заявив регіональний директор ВООЗ у Європі Ганс Клюґе (Hans Kluge). За його словами, за останні кілька місяців європейські країни отримали великий досвід боротьби з подальшим поширенням коронавірусу, тож тепер вони значно краще підготовленні, ніж на початку пандемії COVID-19.

Всесвітня організація охорони здоров'я
Всесвітня організація охорони здоров'я

"Нині ми перебуваємо в значно кращому стані для того, щоб ліквідовувати локальні осередки інфекції. Ми спроможні протидіяти вірусу й водночас підтримувати роботу економіки та освітньої системи. Тепер для нас лютий не повториться. Адже нам відомо, як можна боротися з вірусом так, щоб не завдавати шкоди суспільству", - запевнив представник ВООЗ, цитує інформагенція AFP.

Популярні статті зараз

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Зараз у Європі спостерігається стрімке зростання числа інфікованих коронавірусом після першої весняної хвилі. За даними ВООЗ, у перший тиждень серпня було зареєстровано на 40 тисяч випадків більше, ніж у перший тиждень червня.

У боротьбі з поширенням заражень ВООЗ рекомендує разом з дотриманням мінімальної дистанції, ефективною стратегією тестування та відстеженням контактів насамперед дотримуватися послідовного підходу щодо ліквідації окремих осередків захворювання. За даними організації, в 55 країнах, за які відповідає Європейське регіональне бюро ВООЗ, натепер зареєстровано майже чотири мільйони випадків інфікування і 215 тисяч смертей.

Коронавірус у Європі, скріншот з відео
Коронавірус у Європі, скріншот з відео

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік