Другої хвилі пандемії Covid-19 можна уникнути за умови ефективної роботи медиків, які будуть проводити діагностику нових випадків захворювання коронавірусом.

Про це заявив помічник глави ВООЗ зі стратегічних ініціатив Раньєрі Ґуеррі Ґуерра, повідомляє офіційний Телеграм-канал МОЗ України "Коронавірус.інфо".

Коронавірус в Китаї
Коронавірус в Китаї

Помічник глави ВООЗ зі стратегічних ініціатив Раньєрі Ґуеррі Ґуерра зазначив, що медики стали виявляти більше хворих, тому що швидше і краще діагностують захворювання. Крім того, за словами фахівця, наразі інфекцію найбільше поширюють ті, у кого COVID-19 протікає безсимптомно, тому при появі навіть незначних симптомів захворювання потрібно одразу звертатися до лікарів.

Раніше ВООЗ прогнозувала, що восени почнеться друга хвиля пандемії, під час якої можуть померти мільйони людей. Водночас у ВООЗ визнали, що коронавірус SARS-CoV-2 після спалаху в Китаї мутував, ставши більш заразним. Цим пояснюється важкість епідемій в Європі і США.

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Нервовий Юрій Ткач в таксі "розірвав" всю мережу: "Е, можеш трошки швидше?"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Все новости

Глава ВООЗ Тедрос Гебреісус наприкінці червня заявив, що пандемія COVID-19 прискорюється, а до її завершення ще далеко. Щоб знайти джерело виникнення коронавірусу SARS-CoV-2, ВООЗ відправила експертів до Китаю.

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік