Під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данилова відбулася нарада з питання прогнозування поширення COVID-19 в Україні.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Під час наради обговорювалися питання адаптації стратегії протидії епідемії COVID-19 в осінній період, зокрема в контексті початку нового навчального року в закладах середньої та вищої освіти та проведення виборів до місцевих рад 25 жовтня.

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

Секретар РНБО України зазначив, що за результатами проведеного за допомогою програмно-апаратного комплексу "СОТА" моніторингу можна спрогнозувати істотне зростання кількості нових випадків інфікування, якщо громадяни не будуть дотримуватися правил карантину.

Популярні статті зараз

В Україні зафіксують ціну на газ для населення: Шмигаль повідомив вартість

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Все новости

"Станом на 25 жовтня, за песимістичним сценарієм, ми матимемо 360 тис.випадків зараження (станом на ранок 27 серпня в Україні зареєстровано 112 059 випадків зараження. - Ред.), І ми повинні бути до цього готові", - сказав він. Олексій Данилов

За його словами, у зв'язку з початком нового навчального року та активізацією виборчого процесу необхідно організувати моніторинг динаміки соціальних контактів хворих на коронавірусну хворобу в період з 29 серпня до 10 вересня ц. р.

За словами прем'єр-міністра України Шмигаля, епідемія в усьому світі відбувається хвилеподібно. Деякі країни заявляли про спад епідемії, але швидко отримали новий спалах захворюваності. Тому Україна повинна бути готова до розвитку ситуації за всіма сценаріями, підкреслив він.

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік