В Україні обговорюють відновлення вітчизняного виробництва вакцин.

Як передає Новинар, про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Ви, мабуть, знаєте, що в Україні було повністю, мабуть, ще в 1990-их роках зруйноване виробництво будь-якої вакцини. Зараз ми неодноразово говорили з президентом країни, щоб ми почали відновлювати виробництво вакцини. Це стосується грипу, це стосується інших вакцин, які ми кожного року використовуємо», – сказав Степанов.

Він вважає, що в Україні є відповідний науковий потенціал.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Монатік вирішив проміняти свою дружину на молоду красуню: "Завжди поруч"

Як зміняться зарплати українців після Нового року: результати опитування роботодавців

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

«Є в нас гарна школа. Звичайно, це процес не дуже швидкий. Це декілька років потрібно для того, щоб ми мали свою вакцину, яка розроблена нашими вченими. У той же ж час я провів вже декілька зустрічей з нашими підприємцями, які мають відповідні лінії. Наші підприємства «Фармак», «Лікхім», які мають відповідні сертифіковані лінії по виробництву вакцини, можуть виробляти або українську вакцину, якщо вона з’явиться, або іншу», – заявив Степанов.

Зазначимо, що в Україні існує календар профілактичних щеплень передбачає обов’язкову вакцинацію проти 10 захворювань: туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.

Крім того, Міністерство охорони здоров’я рекомендує вакцинуватися від вітряної віспи, папіломавірусу, гепатиту, грипу, пневмококової, менінгококової та ротавірусної інфекцій.

Нагадаємо, що за словами Степанова, на уроках можна не користуватися масками.

Раніше ми повідомляли, що медики отримують найнижчу зарплату в країні.