У Міністерстві охорони здоров’я готуються до другої хвилі пандемії в Україні. Ймовірно її варто очікувати у жовтні.

Про це повідомляє Новинар.

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу заявив, що тенденція поширення коронавірусної хвороби у світі не є позитивною і сьогодні в Європі розпочинається друга хвиля.

Починається зростання випадків коронавірусної хвороби у Німеччині, Швейцарії, значно зростає кількість випадків в Іспанії.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Клопотенко пояснив, як перейти на українську: шість дієвих порад від відомого кулінара

Все новости

"Ми повинні бути готовими до збільшення кількості випадків. І ми прогнозуємо, що в Україні може бути збільшення кількості випадків коронавірусної хвороби саме під час епідсезону на грип і ГРВІ, з жовтня до квітня" , – наголосив Ляшко.

Найближчим часом обласним адміністраціям доручать збільшити ліжковий фонд у лікарнях.

"Ми повинні підвести кисень до ліжок у відведеному ліжковому фонді, ми повинні забезпечити вірусними препаратами, засобами індивідуального захисту. Ми повинні підготуватися, поки в нас є час" , – підкреслив санлікар.

Головний санітарний лікар закликав українців вакцинуватися від грипу, щоб уникнути коінфекцій і одночасного перенесення грипу та коронавірусної хвороби.

"Наразі система охорони здоров’я з лікарнями першої хвилі і другої хвилі справляється з навантаженням, але ми прогнозуємо збільшення кількості випадків інфікування. Тому закликаємо дотримуватися протиепідемічних заходів, вакцинуватися від інфекційних хвороб і виконувати всі обмеження" , – зазначив Ляшко.

Нагадаємо, що кількість хворих на Covid-19 в Україні знову зросла.