Персики не тільки доставляють людині задоволення приємним смаком, соковитістю і ароматом, але і несуть приховану небезпеку, заявила дієтолог Інна Кононенко. Цей фрукт не можна вживати людям з деякими захворюваннями.

Дієтолог Інна Кононенко попередила, що в 100 г персиків міститься 45 калорій, повідомляє newsyou.info. Це досить високий показник, тому рекомендується обмежувати прийом плода особам, схильним до ожиріння. Безпечно. нормою є вживання 300 г персиків і абрикосів в день. Забороняється включати в раціон ці фрукти при підвищеній кислотності шлунка, гастриті, панкреатиті, діабеті і надмірній повноті.

Персики
Персики

Варто уникати абрикосів і персиків при загостренні хвороб шлунково-кишкового тракту. Нехтування цих рекомендацій може погіршити стан здоров'я людини. Крім того, дієтолог радить з обережністю давати персики і абрикоси дітям. Надмірне вживання плоду сприяє виникненню алергічної реакції. Причому чим молодша людина, тим більше ризик зіткнуться з подібними негативними наслідками.

Разом з тим персики і позитивно впливають на здоров'я людини. Наприклад, фрукт допомагає боротися зі злоякісними пухлинами і гіпертонією завдяки речовинам, що входять до їх складу. Продукт багатий калієм і магнієм - корисними для серця елементами. Персики допоможуть вагітним усунути нудоту. Однак бажано уникати вживання понад 300 г фруктів в день.

Популярні статті зараз

Зірка "Дизель Шоу" Вікторія Булітко розчесала кучері не в тому місці: "Пір'ячко почистити не дали?"

Оля Полякова в купальнику розсунула ноги і відкрила рот від насолоди: "Ситненько..."

Влад Яма після "Танців з зірками" зізнався, хто танцював найкраще: "Татуювання на згадку"

Нервовий Юрій Ткач в таксі "розірвав" всю мережу: "Е, можеш трошки швидше?"

Все новости

Персики
Персики