У серпні українців чекає декілька магнітних бур, які можуть суттєво погіршити самопочуття людей. Фахівці попереджають, що погіршення геомагнітної обстановки буде тривати хвилями, кожна - по декілька днів.

У Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН зазначили, що сильний спалах очікується у вівторок, 4 серпня. Наступний магнітний відбудеться в кінці місяця – 24 і 25 серпня, на День Незалежності в Україні. Хвилі різної інтенсивності будуть відчуватися до 29 серпня. Невелика буря 10 серпня також може позначитися на самопочутті.

Популярні статті зараз

Даша Астаф'єва розкрила свої несподівані зв'язки: "Найоксамитовіший персик"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Віра Брежнєва в шапці-вушанці показала казкову красу: "Просто богиня"

Дженіфер Лопес видряпалася на стіл у пікантній позі і засвітила зайве: "Не намагалася приховувати"

Все новости

Повідомляється, що внаслідок напруженої геомагнітної обстановки люди можуть відчувати головні болі, сонливість, роздратування, загальне погіршення самопочуття.

Відповідно фахівці дали корисні рекомендації, як пережити дні магнітних коливань. Зокрема, слід знизити фізичну активність і навантаження, постаратися більше відпочивати. По можливості потрібно виключити стресові ситуації, нормально виспатися, дотримуватися здорового раціону харчування, вживати багато води.

Метеочутливим людям не варто вирушати в далекі поїздки й перевантажувати себе емоційно і фізично. Людям з хронічними захворюваннями потрібно більше часу відпочивати, прогулюватися на свіжому повітрі. А під руками бажано тримати необхідні ліки та при необхідності зв'язатися з лікарем.